• Wpisów:347
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis:9 lata temu, 12:49
  • Licznik odwiedzin:52 424 / 3477 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Szczerze? Nie podoba mi się wątek *Blair i Dana*. Sama nuda. Kiss, kiss, kiss i na tym opiera się ich romans. *Blair* mnie bardzo zawiodła. Kazała czekać Chuckowi na Siebie tyle czasu, a teraz go zostawia dla *Dana*. Scenarzysta już chyba nie ma pomysłu na odcinki, więc dał wątek *Dana z Blair*. Jakiś totalny niewypał. Wracając do *Blair*. Myślę, że nie będzie z *Danem*, bo *Chuck* o nią zawalczy, aczkolwiek będzie coś pomiędzy nią a Danem. *Chuck* nigdy mnie nie zawodzi, i na pewno będzie tak tym razem. Postać *Sereny* bardzo się marnuje. Już żadnych skandali, jak na początku, tylko teraz wszystko kręci się wokół romansu *B. i D*. Chciałabym więcej zobaczyć *Serene*. Totalna nuda. Dobrze, że *Chuck* coś wnosi do tych odcinków. Co do postaci *Nate'a*. Jest jaka jest, zawsze nie była zbyt kolorowa. Romanse ze starszymi od Siebie kobietami i jego praca w Spectatorze, ale ostatnio zaczęły się również na nim opierać odcinki. Moim zdaniem rola *Chucka* najwięcej wnosi do tego serialu. Zobaczymy jak to się potoczy.
 

 
  • awatar supreme bitch: mnie strasznie urzeka ta para;) taka miłość z młodych,szalonych lat;) piękna rzecz nadal być zakochanym pomimo tylu przeciwności i kłód rzucanych pod nogi. urocze i słodkie. tylko pomarzyć;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 

Co o tym sądzicie?... Ja się załamałam
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
-mam dla ciebie niespodziankę
-w takim razie czemu jesteś nadal ubrana?
-to było wczoraj.

~ C. i B.
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
- Kochasz mnie?
- Zawsze.

~ Blair i Chuck
Sezon 3 odcinek 6
 

 KOCHAM TĄ SCENE, JAK KAŻDĄ Z CHUCKIEM I BLAIR <3 *.*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
  • awatar Sobie: ja uwielbiam Dair :)
  • awatar Ellie53: ja go lubię ale kompletnie nie pasuje do Blair ! BLAIR + CHUCK TYLKO TO MA SENS !!!
  • awatar miłość w plotce ♥: @Martwa dusza: ojoj, ja nienawidzę za to, że przeszkadza dla Chucka i Blair w byciu ze Sobą -.- ;/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

bezpłatne ankiety

Gada teraz:
Dodatki na bloga